ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 4103003
nr 410 3003
Esfahan
Figural 'Sultan Ahmad Shahé Ghadjar, daterad 1916 , 126x221, jämnt slitage, ngn mindre lagning, even wear, one or two minor repairs
Utrop:
25.000 kr
Såld:
26.000 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3